BUDOVA POLYFUNKČNÉHO VYUŽITIA, SLIVNÍK, OKRES TREBIŠOV

úžitková plocha budovy 538,51 m², pozemok o výmere 1449 m² z toho 583 zastavaná plocha, parcela v tesnej blízkosti o výmere 488 m²

KódMM 5958
Druh ponukyPredaj, Polyfunkčný objekt
LokalitaKošický kraj, Trebišov, Slivník
Výmera538 m2

Popis

     

     V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu v obci Slivník nachádzajúcu sa len 25 km od Košíc. Budova bola postavená okolo roku 1987 a bola prevádzkovaná do roku 2016. Boli v nej zriadené prevádzky reštaurácie, potravín, mliekarne, mäsiarstva. V ostatných 3 rokoch je budova nevyužívaná. 

Potenciál budovy je široký od možnosti využitia ako zariadenie pre seniorov, výrobný priestor pre drobnú remeselnú výrobu, bytovú výstavbu a iné. 

     Budova sa skladá z 1. nadzemného podlažia a suterénu. V suteréne sa nachádza kotolňa a skladové priestory prístupné ako schodiskom tak i nákladným výťahom. V 1 . NP sa nachádzajú priestory niekdajšej reštaurácie, výčap, kuchyňa, salónik, jedna väčšia miestnosť slúžiaca ako predajňa potravín, sklad, dve menšie predajne a  dve sociálne zázemia. V zadnej časti budovy sa nachádza zásobovacia rampa. Budova je napojená na všetky inžinierske siete. Pred hlavným vstupom do budovy je umiestnená zastrešená terasa.  Celková úžitková plocha budovy 538,51 m² z toho 21,48 m² je tvorených terasou a 136 m² suterénom. Budova bola vykurovaná plynovým kotlom.

     Technické riešenie budovy umožňuje vytvorenie nadstavby. Nad časťou pôvodných potravín sú panelové stropy. Svetlá výška budovy v najvyššej časti je 6,7 metra a v nižšej 3,6 metra.  Budova je situovaná priamo v srdci obce Slivník kde dopyt po bytových jednotkách vysoko prevyšuje ponuku. Tu sa otvárajú možnosti prestavby budovy na obytnú budovu. 

     Výmera pozemku je 1449 m² z toho zastavanú plochu tvorí 583 m².  Predmetom ponuky je i parcela o výmere 488 m² nachádzajúca sa priamo naproti tohto objektu a jej využitie v prípade prestavby na obytnú budovu je jednoznačné a to na parkovacie státia.

    Kúpa a následná rekonštrukcia sa javí ako dobrá investícia vzhľadom na rozvoj obce a skladbu obyvateľstva.

Pre lepšiu predstavu o dispozícií a stave tejto nehnuteľnosti si pozrite video prehliadku na našom webe.

Užitková plocha nehnuteľnosti538 m2
Výmera pozemku1937 m2
Stav objektupôvodný stav
Konštrukcia stavbytehlová
Ostatnésklad
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, vodovod, plynovod, kanalizácia
Druh parkovaniavyhradené parkovanie
Marek Mati

Marek Mati

výkonný riaditeľ

0918 689 846
mati@aarealitykosice.sk

Hypotekárna kalkulačka

Tento prepočet je iba orientačný, konkrétne podmienky preberiete so špecialistom priamo na stretnutí, ktoré je bezplatné.

Hodnota nehnuteľnosti
0,-
Mesačná splátka
-
rokov
%
* označené polia sú povinné
Vypočítať