PONUKA NEHNUTEĽNOSTÍ
Ponúkam nehnuteľnosťHľadám nehnuteľnosť
Úvod / O spoločnosti / Kariéra

Kariéra

Hľadáme realitných maklérov, maklérky.

Ste ambiciózny, flexibilný, komunikatívny, máte obchodný talent, vlastníte auto, živnostenský list a  zvládate vysoké pracovné nasadenie? Tak neváhajte a  pridajte sa k  nám. Hľadáme realitných maklérov, maklérky s nástupom ihneď.

Náplň práce realitného makléra

  • aktívne vyhľadávanie nehnuteľností,
  • pružné reagovanie na požiadavky klientov,
  • zabezpečovanie poradenstva pre klientov,
  • obhliadky nehnuteľností,
  • aktívne sprostredkovanie predaja a  prenájmu nehnuteľností podľa požiadaviek klienta,
  • zabezpečenie podkladov pri prevode nehnuteľností,
  • práca s  databázou nehnuteľností a  klientov,
  • komunikácia s  rôznymi inštitúciami, ako napr. s katastrálnymi úradmi, bankami, exekútormi, elektrárňami, SPP a  pod.

Požiadavky

  • chuť pracovať,
  • obchodný talent,
  • príjemné seriózne vystupovanie,
  • stredoškolské vzdelanie s  maturitou,
  • vodičský preukaz skupiny B,
  • počítačové znalosti: Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook,
  • znalosť cudzieho jazyka výhodou,
  • flexibilita (aj časová),
  • komunikatívnosť,
  • aktívny a  pozitívny prístup k  práci,
  • samostatnosť,
  • zodpovednosť,
  • kreativita,
  • lojalita k firme.

Ponúkame

  • zázemie a  podpora silnej spoločnosti,
  • prácu v  mladom a  priateľskom kolektíve,
  • príjemné prostredie,
  • technické zázemie kancelárie,
  • motivačné odmeňovanie,
  • variabilný pracovný čas,
  • firemné akcie.

V prípade, že ste sa rozhodli pre prácu realitného makléra (maklérky), Vašu žiadosť, životopis, súhlas so spracovaním osobných údajov a fotografiu nám doneste osobne, alebo zašlite mailom na info@aarealitykosice.sk. Pre bližšie informácie nás kontaktujte na tel. č. 0918 18 55 18. Tešíme sa na Vás.

Náš TIP
Dobrá lokalita
Znížená cena
POZEMOK, KOŠICE KRÁSNA

Predaj, Pre komerčnú výstavbu, Košice IV, Krásna

14227 m2

Pozemok Košice Krásna, Rešov Majer, 3 parcely, celkovo...

14,90 / m2
Ihneď voľný
2 IZBOVÝ BYT ROŽŇAVSKÁ, MOLDAVA NAD BODVOU

Predaj, 2 izbový, Košice - okolie, Moldava nad Bodvou

2 izbový, 56 m2, Rožňavská

po kompletnej rekonštrukcii

39 000,-
Iba u nás
Video
3 IZBOVÝ BYT, IDANSKÁ, KOŠICE ZÁPAD

Predaj, 3 izbový, Košice II, Košice Západ - Terasa

3 izbový, 71 m2, Idanská

6 metrová loggia so zasklením, klimatizácia, kompletná...

140 000,-
3 IZBOVÝ BYT, MÄSIARSKA, KOŠICE CENTRUM

Predaj, 3 izbový, Košice I, Staré Mesto - Centrum

3 izbový, 133 m2, Mäsiarska

Podkrovný mezonetový byt s kanceláriou na prízemí