ČOKOLATÉRIA, HLAVNÁ, KOŠICE STARÉ MESTO

prvá čokolatéria v Košiciach

KódBL 6221
Druh ponukyPredaj, Cukráreň
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto - Centrum
UlicaHlavná
Výmera74 m2

Popis

Ponúkame na odstúpenie prvú čokolatériu v Košiciach. Čokolatéria už 13 rokov ponúka svojim klientom to najlepšie z čokolády.

Čokolatéria sa nachádza v pasáži na Hlavnej ulici avšak do pasáže sa dostanete aj z Bočnej ulice. Priestor o výmere 74 m2 pozostáva z troch miestností. Po vstupe do čokolatérie sa nachádzate priamo pri predajných pultoch, ďalej prechádzate do miestnosti so sedením, kde si môžete v pohodlí vychutnávať šálku vynikajúcej kávy s pralinkami či horúcej čokolády. Za touto miestnosťou sa nachádzajú toalety a za tým malý salónik s pohodlnou sedacou súpravou. K priestorom čokolatérie patrí aj sklad nachádzajúci sa na poschodí domu a pivnica. Samozrejmosťou je aj letná terasa.

Čokolatéria sa odstupuje zariadená - kávovar, čokoládovar, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, pultové chladničky na pralinky, výrobník ľadu, váha, vrátane stolov, stoličiek, sedacej súpravy a TV. Majiteľ čokolatérie je na začiatok podnikania ochotný zaučiť záujemcu a odovzdať mu svoje vedomosti a skúsenosti, získané za 13 rokov fungovania čokolatérie.

Nájom s vyúčtovateľnými službami je vo výške 840,- €/ mesiac. Cenu za kompletné zariadenie čokolatérie si dohodne záujemca s majiteľom osobne. K cene za odstúpenie priestoru je potrebné pripočítať kauciu za nájom a energie v zmysle dohody s majiteľom domu.

Začnite svoje podnikanie už teraz a ponúkajte ľuďom to najlepšie z čokolády. Využite túto šancu a zaučte sa v pomalšom tempe poznačenom opatreniami proti pandémii. Po uvoľnení opatrení môžete naštartovať svoje podnikanie naplno a poskytnúť tak klientom relax v tichom prostredí. Podmanivá vôňa čokolády, ručne vyrábaných praliniek a čerstvo mletej kávy nechá Vašich klientov plnými zmyslami vnímať krásu a hlavne chuť toho najlepšieho čo príroda ponúka. Čokoláda je bezpochyby pokušenie, ktorému radi a s láskou podľahneme.

+9 fotoMám záujemZavolať
Užitková plocha nehnuteľnosti74 m2
Stav objekturekonštrukcia
Počet miestností3 ks
Konštrukcia stavbytehlová
Ostatnépivnica, sklad
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, vodovod, kanalizácia
Druh parkovaniaverejné parkovanie, vo dvore
Dopravné spojenieZastávka autobusu, Zastávka električky
JUDr. Ľudmila Baštiová

JUDr. Ľudmila Baštiová

realitná maklérka

0911 369 329
bastiova@aarealitykosice.sk