RODINNÝ DOM KOŠICE SEVER

výmera pozemku 687 m², podlahová plocha domu 394 m², bazén, fínska sauna, dvojgaráž

KódMM 5951
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice I, Sever + Podhradová
výmera pozemku687 m2
Počet izieb5

Popis

    V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa na ulici Lesná v mestskej časti Košice Sever.  Stavba bola daná do užívania v roku 1998. Architektonický vzhľad vily vznikol v renomovanom projekčno-architektonickom štúdiu KOPA Táto jedinečná funkcionalistická stavba svojim vzhľadom a orientáciou pripomína loď plaviacu sa zo severu na juh.  Dom je situovaný v tichej zóne pri lese na konci slepej ulice.

    Dispozičné riešenie stavby: 

1. NP: dvojgaráž, chodba, kotolňa, 2 pivnice, schodisko

2. NP: predsieň, chodba, hala prepojená s jedálenskou časťou i kuchyňou, špajza, šatník, zimná záhrada, kúpeľňa a samostatné wc.

3. NP: chodba, šatník , štyri spálne z toho tri disponujú galériou viď fotogalériu, kúpeľňa s fínskou saunou, samostatné wc a terasa prístupná s troch izieb.

1. NP je z monolitického tepelnoizolačného betónu ostatné podlažia sú murované z tehál hrúbky 40 cm. Okná a vstupné dvere sú hliníkové, výplne okien sú z dvojskla plneného argónom. Podlahy v obytných miestnostiach sú opatrené drevenými vlysmi, ostatné plochy podláh sú z keramickej dlažby.  Interiérové dvere i obložkové zárubne sú z tvrdého dreva.

    Dom svojim riešením pôsobí nadčasovým dojmom a zároveň spĺňa požiadavky náročnejšej klienteli. Vhodný je pre pre 4 - 5 člennú rodinu. 

     Pýchou tohto domu je zimná záhrada prepájajúca dennú a nočnú časť skleneným točiacim schodiskom. Pri posedení v tejto časti domu máte pocit, ako keby ste boli v neďalekej botanickej záhrade, pričom tento priestor ponúka aj doplnkovú funkciu a to ohrev domu hlavne v jarnom a jesennom období. Otváranie okien a s ním spojené odvetranie zimnej záhrady je riešené elektronicky s možnosťou nastavenia požadovanej teploty na inštalovanom termostate. 

    Vykurovanie v dome je zabezpečené plynovým kotlom. V dennej časti je ohrev zabezpečený podlahovým kúrením, v nočnej radiátormi.  V hale je umiestený krb s vyhrievacou vložkou. Okná na dome sú opatrené vonkajšími žalúziami. 

Dom je napojený na všetky inžinierske siete.

   Prináležiaci pozemok je o výmere 687 m². Pozemok je rozdelený na tri časti a zároveň tri výškové úrovne. 1. časť nachádzajúca sa pred vstupom do domu na úrovni príjazdovej cesty disponujúca odstavnou plochou pre dve vozidlá a vstupom do dvojgaráže i samotného domu. 2. časť na úrovni druhého nadzemného podlažia domu, na ktorej sa nachádza bazén. 3. časť pozemku na úrovni tretieho nadzemného podlažia domu disponujúca oddychovou zónou so záhradným ohniskom. Svojou členitosťou tento výnimočný pozemok ponúka skvelú intimitu.

   V prípade záujmu o bližšie informácie, prípadne obhliadku ma kontaktujte VÝHRADNE TELEFONICKY na čísle 0918 689 846.

Pre lepšiu predstavu o dispozícií a stave tejto nehnuteľnosti si pozrite video prehliadku na našom webe.

Užitková plocha nehnuteľnosti394 m2
Výmera pozemku687 m2
Počet kuchýň1
Stav objektupôvodný stav
Vlastníctvoosobné vlastníctvo
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbytehlová, liaty betón
Typ strechysedlová
TerasaÁno
Oknáiná
Ostatnéšpajza, pivnica, sklad, krb, zimná záhrada, šatník, bezpečnostné dvere, alarm, internet, sauna
Druh pozemkuna bývanie
Typ pozemkusvahovitý
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, vodovod, plynovod, kanalizácia
Druh parkovaniagaráž, vyhradené parkovanie, vo dvore
Spôsob kúreniaústredné
Polohaslepá ulica
El. napätie230 V, 400 V
Počet kúpeľní­2
Počet WC2
Počet parkovací­ch miest4
Marek Mati

Marek Mati

výkonný riaditeľ

0918 689 846
mati@aarealitykosice.sk