REZERVOVANÉ REKREAČNÁ CHATA PRI JAZERE IZRA, SLANSKÁ HUTA, KOŠICE OKOLIE

kompletná rekonštrukcia v rokoch 2015/2016

KódMM 5954
Druh ponukyPredaj, Chaty a chalupy
LokalitaKošický kraj, Košice - okolie, Slanská Huta
Výmera383 m2
Počet izieb10

Popis

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj rekreačnú chatu situovanú v tesnej blízkosti jazera Izra neďaleko obce Slanská Huta. Chata je vzdialená iba 2 km od štátnej hranice s Maďarskom, 8 km od nádherného hradu Fúzer, 12 km od obce Slanec , 8 km od obce Kalša a 5 km od obce Slanská Huta. Okolie chaty je ako stvorené na romantické prechádzky lesom. Približne 1,5 hodiny pešo je vzdialená rozhľadňa situovaná na najvyššom kopci v okolí s názvom Milič odkiaľ sú nádherné výhľady na hrad Fúzer i okolitú prírodu. 

   Samotná stavba prešla kompletnou rekonštrukciou v rokoch 2015 a 2016. Disponuje 12  lôžkami a 12 možnými prístelkami. Kapacitu je možné rozšíriť o podkrovný priestor.

1. NP je o rozlohe 121,7 m² a pozostáva z priestoru pre kaviareň (spoločenská miestnosť), kotolne, skladu, samostatného apartmánu pre správcu prípadne pre klientelu, wc a kúpeľne.

2. NP je o rozlohe 261,5 m² a pozostáva zo samostatného apartmánu s kúpeľňou a wc, 5 izieb, pánskej a dámskej toalety a kúpeľne, spoločenskej miestnosti, priestrannej kuchyne a   prestrešenej terasy (88 m²). V piatich izbách sa nachádzajú galérie pre umiestnenie prístelkov.

V podkroví sa nachádzajú dve miestnosti prístupné po výklopnom schodisku.

Podlahy v izbách sú drevené, v ostatných miestnostiach je keramická dlažba.

Pôvodná časť chaty je postavená z kvádrov prístavba je z iporu. Obvodový plášť je zateplený polystyrénom o hrúbke 50 mm. Počas rekonštrukcie bola na novo realizovaná kompletná elektro inštalácia, vnútorné i vonkajšie stierky, plastové okná, interiérové dvere, sanita, nové kuchynské linky.

V spoločenskej miestnosti je umiestnený krb na drevo. V kotolni sa nachádza kotol na tuhé palivo. Ohrev vody je zabezpečený elektrickými bojlermi. IS voda z vodného zdroja kontrolovaného hygienou, elektrina, kanalizácia zvedená do žumpy s platným certifikátom tesnosti.

Chata je ako stvorená pre komerčné využitie vzhľadom na jej dobrú dostupnosť (asfaltová cesta) a malú vzdialenosť od krajského mesta Košice i neďalekej štátnej hranice s Maďarskom.

Možnosť prevádzkovať reštauráciu i ubytovanie.

V prípade záujmu o bližšie informácie prípadne obhliadku ma kontaktujte VÝHRADNE TELEFONICKY na čísle 0918 689 846.

Pre lepšiu predstavu o dispozícií a stave tejto nehnuteľnosti si pozrite video prehliadku na našom webe.

Užitková plocha nehnuteľnosti383 m2
Výmera pozemku149 m2
Stav objekturekonštrukcia
Vlastníctvofiremné vlastníctvo
Konštrukcia stavbykvádrová
Typ strechysedlová
Oknáplastové
Ostatnésklad, krb
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, vodovod, žumpa
Spôsob kúreniatuhé palivo
Polohapri vode, pri lese
Využitieceloročná
El. napätie230 V, 400 V
Počet kúpeľní­2
Počet WC3
Marek Mati

Marek Mati

výkonný riaditeľ

0918 689 846
mati@aarealitykosice.sk