CHATA, ČAŇA, KOŠICE OKOLIE

Chata priamo pri Čanianskom jazere „Tajvan“

KódBL 6261
Druh ponukyPredaj, Chaty a chalupy
LokalitaKošický kraj, Košice - okolie, Čaňa
Výmera252 m2
Počet izieb3

Popis

Ak Vás už nebaví tráviť víkendy v meste, máte dosť hluku a chcete si oddýchnuť v krásnom prostredí, máme pre Vás ideálne miesto.

Priamo pri Čanianskom jazere ponúkame na predaj chatu s vlastným mólom.

Ak sa rozhodnete, že na chatu pôjdete spolu s rodinou alebo priateľmi, tak táto ponuka je práve pre Vás. Na pozemku sa totiž nachádzajú dve samostatne stojace chaty.

Hneď pri jazere, na rovinatom pozemku sa nachádza drevená chata a na svahovitom pozemku nad touto chatou je ďalšia - murovaná chata.

Drevená chata je jednopodlažná, s výstupom na mólo. Pri chate sa nachádza vonkajšie sedenie s ohniskom. Vo vnútri chaty je malá príručná kuchyňa so sedením, gaučová súprava a pohovka na oddych. Neodmysliteľnou súčasťou chaty je krb, ktorým v prípade potreby vykúrite celú chatu.

Murovaná chata je dvojpodlažná, na prvom podlaží je kuchyňa s halou a po zaujímavom schodisku sa dostanete do oddychovej časti chaty, kde sa nachádza väčšia spálňa a malá izbička, kde sú momentálne dve postele. Zo spálne je krásny výhľad na jazero.

V chatách je zavedená elektrina a voda z vlastnej studne.

Pekným doplnkom pozemku je chutné hrozno posadené nad murovanou chatou, ktoré dotvára čaro tohto miesta. Taktiež sa tam nachádzajú malé záhony, v ktorých môžete pestovať vlastnú zeleninu alebo zdravé bylinky.

Aj napriek tejto náročnej pandemickej dobe si môžete vychutnávať voľné dni s rodinou či priateľmi v prírode. Táto chata neďaleko Košíc Vám ponúka relax priamo pri jazere a je len na Vás či sa budete venovať rybárčeniu, spoznávaniu prírody alebo budete len tak sedieť, slniť sa a oddychovať.

V okolí sa nachádzajú chaty, ktoré sú celoročne užívané.

+11 fotoMám záujemZavolať
Užitková plocha nehnuteľnosti252 m2
Výmera pozemku252 m2
Stav objektupôvodný stav
Vlastníctvoosobné vlastníctvo
Druh pozemkuna bývanie
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, studňa
Spôsob kúreniatuhé palivo
Polohapri vode
Využitiesezónne
El. napätie230 V
JUDr. Ľudmila Baštiová

JUDr. Ľudmila Baštiová

realitná maklérka

0911 369 329
bastiova@aarealitykosice.sk