4 IZBOVÝ BYT, PANORÁMA, KOŠICE VYŠNÉ OPÁTSKE

Holobyt na 5.poschodí, výmera 116,53m2

KódMI 6506
Druh ponukyPredaj, 4 izbový byt
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Vyšné Opátske
UlicaPanoráma
Výmera116,53 m2
Počet izieb4
Poschodie5 / 6

Popis

Projekt Panoráma     

     Ponúkame na predaj 4 IZBOVÝ HOLOBYT s celkovou úžitkovou výmerou 116,53m2, na piatom nadzemnom podlaží v projekte PANORÁMA v KOŠICIACH mestská časť VYŠNÉ OPÁTSKE. Podlahová plocha bytu je 103,01m2 a loggia o výmere 13,52 m2K bytu je možné si dokúpiť vnútorné garážové státie alebo vonkajšie parkovacie miesto a komoru. 

Výstavba bytov obytného súboru panoráma 6 je pokračovaním úspešného projektu. Je situovaný na tichom lukratívnom mieste nad mestom Košice, len 3 km od centra. Ponúka panoramatický výhľad na mesto, do Košickej kotliny a z východnej strany na scenériu Slanských vrchov.

V tejto etape výstavby si môžete vybrať jedno až päť izbový byt z aktuálne voľných bytov, v piatich bytových domoch. 

Súčasťou bytových domov je uzavretý dvor o výmere 6 500 m2 s oplotením a vstupnými bráničkami s domovým vrátnikom. Dvor je plný zelene, kvetov, oddychových zón, lavičiek. Nachádza sa tam certifikované detské ihrisko, altánok s grilom a komunitnou záhradou, kde si môžete užívať voľné chvíle s Vašou rodinou, alebo susedmi. Chodníky vo dvore sú z betónovej dlažby respektíve mlátové. Osvetlenie je v rámci dvora a oddychovej zóny.

Parkovanie a skladovanie 

Vnútorné garážové státie je na prízemí obytného domu, prístupné cez otváranie garážovej brány prostredníctvom mobilu, respektíve snímania EVČ. Parkovacie miesta sú očíslované. Vonkajšie parkovacie miesta sú tiež očíslované, opatrené zámkovou dlažbou, parkovisko je osvetlené. Na prízemí sú umiestnené aj komory, ktoré sú murované, opatrené vnútornými omietkami a vymaľované hygienickým bielym náterom, podlaha je opatrená anhydridovým poterom, požiarne dvere sú so zárubňou, vyhotovený je elektrický vývod pre svietidlo a vypínač.

Prinášame nové technológie

aby sme znížili režijné náklady na minimum. Bytové domy budú zaradené do energetickej triedy A0. Na ich výstavbu budú použité kvalitné stavebné materiály, SMART technológie, vykurovanie zabezpečí kotolňa s najmodernejšími tepelnými čerpadlami. Plošné podlahové vykurovanie a prichladzovanie je už v štandarde bytu.

Konštrukcie stavby sú monolitické železobetónové, skelet je vytvorený nosnými stĺpmi, nosnými murovanými stenami, schodisko je monolitické železobetónové. Obvodový plášť budovy je tehlové murivo hrúbky 300 mm respektíve železobetónové steny, kontaktný zatepľovací systém je na báze minerálnych vláken o min. hr. 150 mm resp. extrudovaný polystyrén, na povrchu je štruktúrovaná ušľachtilá omietka.

Vnútorné priečky sú tehlové alebo sadrokartónové hrúbky 115mm, resp. 80mm. Medzibytové deliace steny sú DURISOL DMI 25/18, hrúbka steny je 250mm s betónovou výplňou, zvuková nepriezvučnosť neomietnutej steny respektíve železobetónovej steny je Rw = 63 dB. Vnútorné omietky a stropy sú sadrové omietky resp. SDK steny, vnútorné maľby sú bielej farby. Je urobený hygienický náter.

Podlahy v byte sú vyhotovené v stave samonivelizačný anhydridový poter, v spoločných priestoroch, na balkónoch a loggiách sú keramické dlažby, na terasách sú dlažby na terčíkoch-betónové, respektíve keramické dlažby (gres). Nepôchodná časť terás na 1. a 6. NP je vymývaný štrk. Zábradlia na balkónoch sú hliníkové, s výplňou z bezpečnostného skla.

Vchodové dvere do bytu sú bezpečnostné s požiarnou odolnosťou triedy BT2. Okná sú plastové, otváravo – výklopné, s izolačným trojsklom, akustickým útlmom a kovovou výstužou, farba je antracitová. Vnútorné parapety sú plastové, vonkajšie parapety sú z lakoplastových plechov.

V rámci elektroinštalácie je príprava pre osadenie samostatného elektromera pre každý byt, ktorý je umiestnený na prízemí bytového domu.  V byte sú vývody pre svietidlá, vypínače, zásuvky, vývody pre elektrický sporák na 380 V a vývod pre digestor, príprava pre TV, internet, telefón, domový video vrátnik.

Plošné podlahové vykurovanie a prichladzovanie bytov je riešené systémom PYD. Zdroj tepla a teplej vody pre bytový dom zabezpečuje kotolňa s tepelnými čerpadlami.

Osobný výťah je s maximálnou kapacitou 9 osôb. Vstup do bytového domu je bezbariérový so zábradlím, opatrený keramickou dlažbou s protišmykovou úpravou.

Bonus k bytu v štandardnom balíku je 1 ks IPTV set-top box (TV, archív, internet) 1 ks záplavový detektor, 1 ks senzor dymu, 1 ks wifi kamera s detektorom pohybu. Riadenie je prostredníctvom mobilnej aplikácie, PC alebo TV set - top boxom.

+9 fotoMám záujemZavolať
Stav objektuvo výstavbe
Vlastníctvoosobné vlastníctvo
Loggia/BalkónLoggia
VýťahÁno
Konštrukcia stavbytehlová, liaty betón
Murované jadroÁno
Ostatnébezbariérový prístup, bezpečnostné dvere, video vrátnik, internet
Spôsob kúreniaústredné
Počet kúpeľní­1
Počet WC1
Energetický certifikátA
Dopravné spojenieZastávka autobusu
Verejné inštitúcieMaterská škola

AA REALITY Košice realitná kancelária

0908 999 669
molnar@aarealitykosice.sk

Hypotekárna kalkulačka

Tento prepočet je iba orientačný, konkrétne podmienky preberiete so špecialistom priamo na stretnutí, ktoré je bezplatné.

Hodnota nehnuteľnosti
338 000,-
Mesačná splátka
1 258,41
rokov
%
* označené polia sú povinné
Vypočítať