STAVEBNÝ POZEMOK, SLANEC

Pozemok so starým domom, dom je obývateľný.

KódBV 6080
Druh ponukyPredaj, Pozemky
LokalitaKošický kraj, Košice - okolie, Slanec
Výmera1540 m2

Popis

      Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Slanec o výmere 1540m2. Pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce, je mierne svahovitý. Prístup je z asfaltovej cesty. K dispozícii sú inžinierske siete: elektrina, plyn, vodovod. Výstavba je možná v zadnej časti pozemku, je vydané súhlasné stanovisko obce. Šírka pozemku v stavebnej časti je 15m.

      Na pozemku sa nachádza starší gazdovský dom vhodný aj ako chalupa, je obývateľný. Jedná sa o stavbu gazdovského typu, murivo je kameň a tehla, v dome sú dva komíny aj plynové gamatky. V strednej časti domu sa nachádza priestranná kuchyňa, kúpeľňa a komora, vpredu a vzadu sú izby. WC sa používalo suché. V zadnej časti je veľká pôvodná maštaľ s pôvodnými hredami, ktorá sa dá prestavať na obytný alebo pracovný priestor, poprípade využiť na pôvodný účel, na chov drobných hospodárskych zvierat. Celkovo nehnuteľnosť pôsobí príjemné, na jednej strane impozantný výhľad na Slanecký hrad je doplnený panorámou krajiny a Slanských vrchov. 

     Pôvodne bol dom napojený na elektrickú sieť a plyn, momentálne sú odbery odhlásené. Voda sa odoberá z verejného vodovodu. Na pozemku sa nachádza záhradný domček s pivnicou na uskladnenie úrody a jednou izbou vhodnou na dielničku alebo sklad, v záhradnej časti sa nachádzajú ovocné stromy, jablone, hrušky, slivky, čerešňa a v prednej časti mohutný vlašský orech. Do Slanca je výborne spojenie autobusmi a aj vlakom.

    Bližšie informácie na tel.č. 0918 651 600 alebo 0905 985 958.

+15 fotoMám záujemZavolať
Výmera pozemku1540 m2
Druh pozemkuna bývanie
Typ pozemkumierny svah
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, vodovod, plynovod
Dopravné spojenieZastávka autobusu
Verejné inštitúcieZákladná škola
Vasiľ Blaha

Vasiľ Blaha

realitný maklér

0918 651 600
blaha@aarealitykosice.sk