ADMINISTRATÍVNA BUDOVA V NEORENESANČNOM ŠTÝLE, HISTORICKÉ CENTRUM, KOŠICE

rekonštrukcia dokončená 02/2019, alarm, kamerový systém, klimatizácia, automatická kotolňa, rekuperácia, parkovanie vo dvore

KódMM 6083
Druh ponukyPrenájom, Podnikateľské objekty, Obchodné priestory, Polyfunkčný objekt, Kancelárie
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto - Centrum
Výmera1338 m2

Popis

     Ponúkame na prenájom administratívnu budovu situovanú v historickom centre mesta Košice pozostávajúcu z troch podlaží a to 1. podzemného, 1. nadzemného a 2. nadzemného podlažia o celkovej výmere podlahovej plochy 1338 m2. Budova prešla kompletnou precíznou rekonštrukciou ukončenou kolaudáciou vo februári roku 2019. Budova sa skladá z deviatich samostatných sekcií disponujúcich hygienickým zázemím, kuchynkou, samostatným zabezpečovacím okruhom, rackom, klimatizáciou a video vrátnikom. Pripojenie budovy do internetovej siete je zabezpečené vysoko rýchlostným pripojením od spoločnosti Slovak Telekom a SWAN KE.

    Neprehliadnuteľnou devízou tejto neorenesančnej budovy z 19. storočia je uzavretý dvor disponujúci dvoma elektrickými bránami v jednosmernej premávke s možnosťou parkovania 15 osobných motorových vozidiel monitorovaných kamerovým systémom.

    Táto reprezentatívna budova je ako stvorená pre sídlo spoločnosti pôsobiacej v IT sektore.

    Budova je klimatizovaná technológiou od spoločnosti LG s pokročilými funkciami ako vetranie, kúrenie, chladenie, odvlhčovanie, monitorovanie budovy proti prehrievaniu, alebo proti poklesu teploty pod určitú úroveň.

V suteréne je inštalovaná rekuperačná jednotka zabezpečujúca nepretržité vetranie bez straty tepla. Kúrenie zabezpečuje moderná plne automatická kotolňa.

Okná a exteriérové dvere napriek ich historickému vzhľadu spĺňajú najvyššie technické a tepelno izolačné parametre.

Dispozíciu a výmery jednotlivých sekcií nájdete vo fotogalérii.

Pre lepšiu predstavu o stave a dispozícii tejto jedinečnej nehnuteľnosti si pozrite video dokrútku na našej webovej stránke.

    Cena nájmu je k dispozícii na vyžiadanie v sídle našej spoločnosti po predošlom dohodnutí stretnutia na čísle 0918 689 846.

Pre lepšiu predstavu o dispozícií a stave tejto nehnuteľnosti si pozrite video prehliadku na našom webe.

Stav objekturekonštrukcia
Ostatnéalarm, kamerový systém, video vrátnik, internet, kuchynka
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, vodovod, plynovod
Druh parkovaniavyhradené parkovanie, vo dvore
Marek Mati

Marek Mati

výkonný riaditeľ

0918 689 846
mati@aarealitykosice.sk