RODINNÝ DOM S DVOMA BYTOVÝMI JEDNOTKAMI, SADY NAD TORYSOU ČASŤ BYSTER, KOŠICE OKOLIE

výmera 1. bytovej jednotky 125 m², výmera 2. bytovej jednotky 125 m²

KódMM 6101
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice - okolie, Sady nad Torysou
Výmera2415 m2
Počet izieb10

Popis

   V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami nachádzajúci sa v obci Sady nad Torysou v časti Byster, Košice Okolie. Obec Sady nad Torysou je od centra Košíc vzdialená iba 8 km a disponuje dobrou občianskou vybavenosťou vrátane potravín, zdravotného strediska, lekárne i materskej školy.

   Táto nehnuteľnosť pozostáva z dvoch rodinných domov kolaudovaných v roku 2009. Konštrukčne ide o nízkoenergetický drevodom s minimálnymi nákladmi na bývanie.

   Dom 1

    Na prvom podlaží sa nachádza predsieň, z ktorej je vstup do spálne, obývačky s kuchyňou, technickej miestnosti a na schodisko do druhého podlažia. Zo spálne je vstup do bezbariérovej kúpeľne s WC. V obývačke sa nachádza funkčný krb s rozvodmi tepla (prieduchmi). Na druhom podlaží sa nachádzajú tri izby, šatník a kúpeľňa s WC. Tento dom je čiastočne podpivničený. V pivnici sa nachádza technická miestnosť, kde sú umiestnené kotly na kúrenie.

   Dom 2

     Na prvom podlaží sa nachádza predsieň, z ktorej je vstup do spálne, obývačky s kuchyňou a liatinovou pecou, kúpeľne, samostatného WC a na schodisko do druhého podlažia. Na druhom podlaží sa nachádzajú tri izby, šatník a kúpeľňa s WC. Obidva domy majú ešte veľké podkrovia, ktoré môžu majiteľom slúžiť na odkladanie sezónnych vecí. V obidvoch domoch sú drevené eurookná a dvere. Podlahy v miestnostiach sú rôzne. Je tam drevená podlaha, laminátová podlaha, keramická dlažba.

     Kúrenie a ohrev teplej vody je v domoch zabezpečovaný tromi spôsobmi. Plynovým kotlom, kotlom na tuhé palivo a solárnym systémom, ktorý ohrieva teplú vodu pre obidva domy. Na prvom podlaží v domoch je podlahové kúrenie a na druhom podlaží sú radiátory. Domy sú napojené na elektrinu, plyn a obecnú vodu. Odpad je zvedený do plastovej žumpy o objeme 17 m3. Orientácia okien v domoch je na juhovýchod. Na pozemku sa nachádza výnimočná, kopaná studňa, ktorá má priemer 2 m a hĺbku 15 m, ktorej potenciál využijete pri polievaní  záhrady, alebo ako vodu pre naplnenie bazéna. Každý dom má k dispozícii výlez na zateplené podkrovie využiteľné ako úložný priestor sezónnych vecí. Aktuálne sa v obci zriaďujú prípojky optického internetu.

    Na pozemku sa ďalej nachádza: garáž pre dve autá s technickou jamou, dielňa, veľký skleník 6x12 m, drevený prístrešok pre parkovanie štyroch áut, veľká stodola, ktorá je z časti rozobraná, ale už je pripravený stavebný projekt aj materiál na novú stodolu.

    Celková výmera pozemku je 2415 m².  Z toho je zastavaná plocha 402 m², nádvorie tvorí 1015 m² a veľkorysá záhrada o výmere 998 m².   

    Udržiavaná záhrada, na ktorú svieti slnko od rána až do večera. V záhrade je veľké množstvo ovocných stromov a kríkov, plus je tam dosť miesta na pestovanie zeleniny. Majitelia si na tejto záhrade vedia zabezpečiť dostatok ovocia a zeleniny na celý rok.

Informácia k cene osobne alebo telefonicky na čísle 0918 689 846.

Pre lepšiu predstavu o dispozícií a stave tejto nehnuteľnosti si pozrite video prehliadku na našom webe.

Užitková plocha nehnuteľnosti270 m2
Výmera pozemku2415 m2
Počet kuchýň2
Stav objektunovostavba
Vlastníctvoosobné vlastníctvo
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbydrevodom
Typ strechysedlová
TerasaÁno
Oknáeurookná
Ostatnéšatník, internet
Rozmery pozemku18x146 m
Druh pozemkuna bývanie
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, vodovod, plynovod, studňa, žumpa
Druh parkovaniagaráž, vo dvore
Spôsob kúreniaústredné
El. napätie230 V, 400 V
Počet kúpeľní­5
Počet WC4
Počet parkovací­ch miest4
Energetický certifikátA
Dopravné spojenieZastávka autobusu
Verejné inštitúcieMaterská škola, Zdravotné stredisko
Marek Mati

Marek Mati

výkonný riaditeľ

0918 689 846
mati@aarealitykosice.sk