CHATA BUKOVEC, KOŠICE OKOLIE

Chata v lokalite vodnej nádrže Bukovec

KódBV 5977
Druh ponukyPredaj, Chaty a chalupy
LokalitaKošický kraj, Košice - okolie, Bukovec
Výmera400 m2
Počet izieb2

Popis

      Ponúkame na predaj chatu v peknom lesnom prostredí v lokalite vodnej nádrže Bukovec, Košice okolie. Chata je v osobnom vlastníctve o úžitkovej výmere 44 m2.  Na prízemí sa nachádza jedna izba a kuchyňa, v podkroví ja druhá priestranná izba na spanie. Chata je čiastočne podpivničená a je drevenej konštrukcie postavenej na betonovej platni s murovanou prístavbou a priestrannou vonkajšou terasou. Chata je napojená na odber elektrickej energie. WC je suché.

      Pozemok je v užívaní a má približnú výmeru 400 m2. Pripravuje sa pre budúcich majiteľov možnosť odkúpenia pozemku do osobného vlastníctva.  Vzdialenosť od vodnej priehrady je desať minút pešej chôdze. 

      Vodná nádrž pod Bukovcom leží pri obci Bukovec - asi 4 km na západ od okraja Košíc. Vybudovaná bola na potoku Ida v 60-tych rokoch minulého storočia ako havarijná nádrž úžitkovej vody pre potreby hutníckeho kombinátu (terajšieho US Steel). Nádrž vyniká mimoriadne čistou vodou, pričom jej priemerná teplota je cca. 20°C.

Počas leta je to najobľúbenejšie miesto v okolí, o čom svedčia aj početné návštevy turistov a preplnené brehy opaľujúcich sa rekreantov.

V rekreačnom stredisku na jej brehu je možné kúpanie a pestovanie vodných športov, napríklad windsurfing, člnkovanie. Alebo jednoducho môžete vziať udice a celý deň rybárčiť.

+17 fotoMám záujemZavolať
Užitková plocha nehnuteľnosti44 m2
Stav objektupôvodný stav
Vlastníctvoosobné vlastníctvo
Vasiľ Blaha

Vasiľ Blaha

realitný maklér

0918 651 600
blaha@aarealitykosice.sk