PODNIKATEĽSKÝ OBJEKT, JUŽNÁ TRIEDA, KOŠICE JUH

lukratívna lokalita, predajňa, administratívna budova, sklad

KódMI 6538
Druh ponukyPredaj, Podnikateľské objekty, Obchodné priestory, Polyfunkčný objekt, Kancelárie, Sklady, Haly, Výrobné priestory
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Juh
UlicaJužná Trieda
Výmera634 m2

Popis

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj PODNIKATEĽSKÝ OBJEKT na lukratívnom mieste na ul. JUŽNÁ TRIEDA v KOŠICIACH. Budovy sú postavené na pozemkoch o výmere 634 m2, napojené na kompletné inžinierske siete a nachádzajú sa na frekventovanom mieste pri hlavnej ceste pri čerpacej stanici OMV. Dopravnou dostupnosťou je vhodný na akékoľvek podnikateľské využitie.

Vstup do areálu je možný aj z Rastislavovej ulice.

V hlavnej obchodno - administratívnej budove spolu o výmere 439 m2 so vstupom priamo z Južnej triedy sa na prízemí nachádza obchodný priestor o výmere 263,15 m2, ktorý je po rekonštrukcii, má plastové okná a výklady, kovové mreže, automatické dvere, plynové stropné vykurovanie. Nad prízemnou časťou sa na prvom poschodí o výmere 95,4 m2 nachádzajú 3 kancelárie, kuchynka a toaleta. Na druhom poschodí je archív, kancelária a ďalšia kúpeľňa. Predajná plocha s výkladmi, obchodné a kancelárske priestory sú vybavené regálmi a nábytkom.

Predajňa je priechodná do administratívnej časti a na dvor ku skladu, ktorý sa nachádza 15 metrov od hlavnej budovy.

Skladové priestory – trojpodlažná masívna železobetónová stavba s nákladným 1000 kg výťahom. Modulový systém 3x303 m2. K dispozícii sú tri veľké garážové dvere. Budova pozostáva z kancelárii, šatní, sociálneho zariadenia, príručných skladov a garáže s vysokozdvižným vozíkom. Priestor sa dá rozdeliť na dva priestory / napr. na ďalší prenájom/. Je napojená na kúrenie s vlastnými meračmi. Sklad je vybavený masívnym regálovým systémom / nie je v cene/.  Nad skladom je možná nadstavba cca 200 m2. Pred troma rokmi bola na priestore menená strešná krytina. Skladový priestor sa ponúka na predaj aj samostatne.

Objekt je monitorovaný. 

K dispozícii je parkovanie pre 7 áut.

Pôvodná stavba prevádzkovo – administratívnej budovy bola daná do užívania v roku 1978 a v roku 1998 bola zrealizovaná prístavba k pôvodnej časti v prednej časti objektu. Budova skladu bola daná do užívania v roku 1978 a slúži na uskladnenie tovaru.

V prípade doplňujúcich otázok, alebo záujmu o obhliadku ma môžete kontaktovať na čísle 0908 999 669.

+38 fotoMám záujemZavolať
Užitková plocha nehnuteľnosti1343 m2
Výmera pozemku634 m2
Stav objektupôvodný stav, rekonštrukcia
Ostatnésklad, kamerový systém, internet, kuchynka
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, vodovod, plynovod, kanalizácia
Druh parkovaniaverejné parkovanie, vyhradené parkovanie, vo dvore
Počet kancelárií­5 ks
Dopravné spojenieZastávka električky

Ivan Molnár

konateľ

0908 999 669
molnar@aarealitykosice.sk