REZERVOVANÁ! CHATA BUKOVEC, KOŠICE OKOLIE

Chata v tichom prostredí, vysporiadaný pozemok

KódBV 6345
Druh ponukyPredaj, Chaty a chalupy
LokalitaKošický kraj, Košice - okolie, Bukovec
Výmera200 m2
Počet izieb3

Popis

     REZERVOVANÁ! Ponúkame na predaj murovanú chatu v peknom lesnom prostredí v okolí vodnej nádrže Bukovec, Košice okolie. Chata je v osobnom vlastníctve o odhadovanej úžitkovej výmere 90m2. Pozemok o výmere 200mje tak isto vysporiadaný a je v osobnom vlastníctve. Chata je čiastočne podpivničená, pivnica je priestranná a suchá,  je napojená na odber elektriny na 220V a 380V, odpad je vedený do žumpy, nie je napojená na odber vody, nemá studňu.

      Na prízemí sa nachádza jedna priestranná izba s murovaným krbom a barom, vedľa je samostatná kuchyňa, kúpeľňa je s WC, ktoré funguje na zálievku, odpad je zvedený do žumpy. Je potrebné zriadiť záchytnú nádrž na vodu a napojiť na rozvody v kúpeľni. Príprava na napojenie vody je urobená, napájacia rúra je vyvedená vonku.                                                                                                                                                                                           

     Z kuchyne je vstup do pivnice  a výstup do podkrovia, kde je vstupná chodba a dve samostatné priestranné spálne. Kúrenie je zabezpečené murovaným krbom a elektrickou kumulačnou pecou v izbe v podkroví. Z terasy je priamy čiastočný výhľad na priehradu. Vzdialenosť od vodnej nádrže je desať minút pešej chôdze.  

       Vodná nádrž pod Bukovcom leží pri obci Bukovec - asi 4 km na západ od okraja Košíc. Vybudovaná bola na potoku Ida v 60-tych rokoch minulého storočia ako havarijná nádrž úžitkovej vody pre potreby hutníckeho kombinátu (terajšieho US Steel). Nádrž vyniká mimoriadne čistou vodou, pričom jej priemerná teplota je cca. 20°C.

      Počas leta je to najobľúbenejšie miesto v okolí, o čom svedčia aj početné návštevy turistov a preplnené brehy opaľujúcich sa rekreantov.

      V rekreačnom stredisku na jej brehu je možné kúpanie a pestovanie vodných športov, napríklad windsurfing, člnkovanie. Alebo jednoducho môžete vziať udice a celý deň rybárčiť.  V prípade záujmu volajte na telefónne číslo: 0918 651 600.

+20 fotoMám záujemZavolať
Užitková plocha nehnuteľnosti90 m2
Výmera pozemku200 m2
Stav objektupôvodný stav
Vlastníctvoosobné vlastníctvo
Konštrukcia stavbyzmiešaná
Typ strechysedlová
Typ pozemkumierny svah
Rozvody/Prí­pojkyelektrina
Spôsob kúrenialokálne
Polohapri vode, pri lese
El. napätie230 V, 400 V
Počet kúpeľní­1
Vasiľ Blaha

Vasiľ Blaha

realitný maklér

0918 651 600
blaha@aarealitykosice.sk