Ste ambiciózny, flexibilný, komunikatívny, máte obchodný talent, vlastníte auto a zvládate vysoké pracovné nasadenie? Tak neváhajte a  pridajte sa k  nám. Hľadáme realitných maklérov, maklérky s nástupom ihneď.

Náplň práce realitného makléra

  • aktívne vyhľadávanie nehnuteľností,
  • pružné reagovanie na požiadavky klientov,
  • zabezpečovanie poradenstva pre klientov,
  • obhliadky nehnuteľností,
  • aktívne sprostredkovanie predaja a  prenájmu nehnuteľností podľa požiadaviek klienta,
  • zabezpečenie podkladov pri prevode nehnuteľností,
  • práca s  databázou nehnuteľností a  klientov,
  • komunikácia s  rôznymi inštitúciami, ako napr. s katastrálnymi úradmi, bankami, exekútormi, elektrárňami, SPP a  pod.

Požiadavky

  • chuť pracovať,
  • obchodný talent,
  • príjemné seriózne vystupovanie,
  • stredoškolské vzdelanie s  maturitou,
  • vodičský preukaz skupiny B,
  • počítačové znalosti: Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook,
  • znalosť cudzieho jazyka výhodou,
  • flexibilita (aj časová),
  • komunikatívnosť,
  • aktívny a  pozitívny prístup k  práci,
  • samostatnosť,
  • zodpovednosť,
  • kreativita,
  • lojalita k firme.

Ponúkame

  • zázemie a  podpora silnej spoločnosti,
  • prácu v  mladom a  priateľskom kolektíve,
  • príjemné prostredie,
  • technické zázemie kancelárie,
  • motivačné odmeňovanie,
  • variabilný pracovný čas,
  • firemné akcie.

V prípade, že ste sa rozhodli pre prácu realitného makléra (maklérky), Vašu žiadosť, životopis, súhlas so spracovaním osobných údajov a fotografiu nám doneste osobne, alebo zašlite mailom na info@aarealitykosice.sk. Pre bližšie informácie nás kontaktujte na tel. č. 0918 18 55 18. Tešíme sa na Vás.

Náš TIP