STAVEBNÝ POZEMOK 507 M2, ZLATÁ IDKA, KOŠICE OKOLIE

ELE. prípojka, voda a kanalizácia pred pozemkom

KódMM 6680
Druh ponukyPredaj, Pozemky
LokalitaKošický kraj, Košice - okolie, Zlatá Idka
Výmera507 m2

Popis

   V exkluzívnom zastúpení ponúkam na predaj stavebný pozemok v malebnej obci Zlatá Idka vzdialenej cca 18 km od Košíc. Pozemok je slnečný orientovaný na západ. Výmera pozemku je 507 m2. Na pozemku je osadená nová ELE. prípojka, ostatné IS ako voda a kanál sú pred pozemkom. Prístup k pozemku je priamo z asfaltovej hlavnej cesty a v jeho tesnej blízkosti sa nachádza zastávka autobusu. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu či víkedovej chalupy.

Obec je od Košíc vzdialená 18 km a je situovaná pod neďalekou Kojšovou hoľou. 

Z vrcholu Kojšovskej hole s nadmorskou výškou 1246 metrov je fantastický výhľad na široké okolie. Pri dobrej dohľadnosti je vidieť Vysoké Tatry, časť územia Maďarska i Ukrajiny. Ako na dlani sa rozkladajú okolité obce a mestá, napr. časť Košíc a Prešova, Margecany, Prakovce, Moldava nad Bodvou atd.

Neodmysliteľnou súčasťou Kojšovskej hole sa od roku 1988 stalo Meteorologické radiolokačné observatórium postavené v tesnom susedstve kóty označujúcej vrchol Kojšovskej hole. V dohľadnej dobe sa očakáva revitalizácia lyžiarskeho strediska na Kojšovej holi. Pod Kojšovou hoľou sa nachádza aj rekreačná chata Erika.

   Táto oblasť je vyhľadávanou lokalitou pre milovníkov prírody a zimných športov.  

+9 fotoMám záujemZavolať
Výmera pozemku507 m2
Druh pozemkuna bývanie
Typ pozemkusvahovitý
Rozvody/Prí­pojkyelektrina
Dopravné spojenieZastávka autobusu
Marek Mati

Marek Mati

výkonný riaditeľ

0918 689 846
mati@aarealitykosice.sk

Hypotekárna kalkulačka

Tento prepočet je iba orientačný, konkrétne podmienky preberiete so špecialistom priamo na stretnutí, ktoré je bezplatné.

Hodnota nehnuteľnosti
100,-
Mesačná splátka
0,37
rokov
%
* označené polia sú povinné
Vypočítať