STAVEBNÝ POZEMOK NA POLYFUNKCIU, KOŠICE POĽOV

PRÁVOPLATNÉ STAVEBNÉ POVOLENIE

KódMI 6129
Druh ponukyPredaj, Pozemky, Pre komerčnú výstavbu, Podnikateľské objekty, Obchodné priestory, Polyfunkčný objekt, Sklady, Haly, Výrobné priestory
LokalitaKošický kraj, Košice II, Poľov
Výmera3815 m2

Popis

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 3815 m2 s platným stavebným povolením na príjazdovej komunikácii do obce POĽOV časť KOŠICE II iba 80 m od odbočky zo štvorprúdovej rýchlostnej cesty E58 smer US Steel zo vstupom z obidvoch smerov. 

Celkovým zámerom platného stavebného povolenia je oplotený areál s murovanou dvojpodlažnou administratívnou budovou s klimatizáciou a internetom o celkovej výmere 400 m2, prepojenou s dvoma halami s celkovou výmerou 975 m2 postavených zo zateplenej oceľovej konštrukcie. Súčasťou každej haly je mostový žeriav s nosnosťou 5 ton. Vonkajšie spevnené plochy a parkovacie miesta sú naprojektované o výmere cca 1535 m2. Areál je možné využiť ako skladové priestory, servis, logistiku prípadne distribúciu spojenú s administratívnou časťou.

Výhodami tohto pozemku je ideálna poloha a viditeľnosť z hlavného ťahu Košice - Bratislava, bezproblémový prístup z oboch smerov, rovina, blízkosť autobusovej aj električkovej zastávky s prístupom po osvetlením chodníku priamo na samotný pozemok.

Priamo na pozemku sa nachádza 2 x vŕtaná studňa.

Vzdialenosť od centra Košíc je 9 km, medzinárodného letiska 5 km, diaľnice D1 18 km, čerpacej stanice Slovnaft 350 m, autobusovej zastávky 70 m a električkovej cca 150 m.

CENA pozemku vrátane projektu a platného stavebného povolenia je 395.000,- EUR.

V prípade doplňujúcich otázok, alebo záujmu o obhliadku ma môžete kontaktovať na čísle 0908 999 669.

+9 fotoMám záujemZavolať
Výmera pozemku3815 m2
Stav objektupôvodný stav
Rozmery pozemkušírka 43 m - dĺžka 89 m
Druh pozemkupre komerčnú výstavbu
Typ pozemkurovina
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, plynovod, studňa, kanalizácia
Dopravné spojenieZastávka autobusu, Zastávka električky
Ivan Molnár

Ivan Molnár

konateľ

0908 999 669
molnar@aarealitykosice.sk