SKLAD OVOCIA A ZELENINY, KOŠICE JUH

Vhodný aj na potraviny

KódBV 6748
Druh ponukyPredaj, sklad
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Juh
UlicaJarmočná
Výmera600 m2

Popis

      Ponúkame na predaj murovaný sklad zeleniny a ovocia o výmere 600m2 v Košiciach na Jarmočnej ulici, v mestskej časti Juh. Objekt sa nachádza v podnikateľskom areáli, v blízkosti malej železničnej stanice, ktorý je užívaný jednotlivými vlastníkmi prevažne na obchodnú a servisnú činnosť. Prístup je po asfaltových cestách na ktorých je zabezpečený spoluvlastnícky podiel.

Inžinierske siete sú kompletné, elektrická prípojka, plynová prípojka, voda zo studne a kanalizácia. Zastavaná časť je 688m2, pozemok pred budovou je 178m2

     Slad je v prevádzke ako Veľkoobchod ovocia a zeleniny, má nakladaciu rampu, vstup je cez dve vchodové posuvné brány s lamelovými zástenami. Pozostáva z troch boxov opatrených tepelnou izoláciou hr. 100 mm, z toho sú dva boxy chladiace, expedičného priestoru a skladu obalov, ktorý je prístupný z rampy, priemerná výška je 4,3 m.

Súčasťou vnútorných priestorov je administratívna časť ktorá pozostáva z troch kancelárií a sociálneho zariadenia pre zamestnancov, troch WC s umývadlami, dvoch spŕch, dvoch šatní, kuchynky a technickej miestnosti. Obvodové murivo je zateplené polystyrénom. Pri objekte sú dostatočné parkovacie možnosti. V prípade záujmu volajte na telefónne číslo 0918 651 600.

Pre lepšiu predstavu o dispozícií a stave tejto nehnuteľnosti si pozrite video prehliadku na našom webe.

Užitková plocha nehnuteľnosti600 m2
Výmera pozemku866 m2
Stav objekturekonštrukcia
Počet miestností12 ks
Konštrukcia stavbyzmiešaná
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, plynovod, studňa, kanalizácia, vlastný ohrev
Druh parkovaniaverejné parkovanie
Počet kancelárií­3 ks
Vasiľ Blaha

Vasiľ Blaha

realitný maklér

0918 651 600
blaha@aarealitykosice.sk

Hypotekárna kalkulačka

Tento prepočet je iba orientačný, konkrétne podmienky preberiete so špecialistom priamo na stretnutí, ktoré je bezplatné.

Hodnota nehnuteľnosti
1,-
Mesačná splátka
-
rokov
%
* označené polia sú povinné
Vypočítať