POLYFUNKČNÁ BUDOVA, KOŠICE JUH

Sklad ovocia a zeleniny a relaxačné centrum

KódBV 6750
Druh ponukyPredaj, Komerčné objekty a priestory
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Juh
UlicaJarmočná
Výmera1800 m2

Popis

       Ponúkame na predaj dvojpodlažný murovaný polyfunkčný objekt v Košiciach na ulici Jarmočná, Košice Juh. Objekt sa skladá z dvoch samostatných prevádzok, zo skladu ovocia a zeleniny o výmere 600m2 a rekreačno-relaxačného priestoru na II. nadzemnom podlaží so samostatným vchodom s výmerou tak isto 600m2.

       Objekt sa nachádza v blízkosti malej železničnej stanice, v podnikateľskom areáli, ktorý je užívaný jednotlivými vlastníkmi prevažne na obchodnú a servisnú činnosť. Prístup je po asfaltových cestách na ktorých je zabezpečený spoluvlastnícky podiel.                                                                                                                                                                                                                                         Inžinierske siete sú kompletné, elektrická prípojka, plynová prípojka, voda zo studne a kanalizácia. Zastavaná časť je 688m2, príslušné pozemky sú o výmere 712m2. K dispozícii je parkovanie  vo  vnútornom dvore uzatvoreného bránou a vonkajšie parkovanie.                                                                                                                                                                                                  

Sklad na I. nadzemnom podlaží je v prevádzke ako Veľkoobchod ovocia a zeleniny, má nakladaciu rampu, vstup je cez dve vchodové posuvné brány s lamelovými zástenami. Pozostáva z troch boxov opatrených tepelnou izoláciou hr. 100 mm, z toho sú dva boxy chladiace, expedičného priestoru a skladu obalov, ktorý je prístupný z rampy. Súčasťou vnútorných priestorov skladu je administratívna časť ktorá pozostáva z troch kancelárií a sociálneho zariadenia pre zamestnancov, troch WC s umývadlami, dvoch spŕch, dvoch šatní, kuchynky a technickej miestnosti. Obvodové murivo je zateplené polystyrénom.

Rekreačno-relaxačné centrum má prístup na II. nadzemné podlažie prostredníctvom vonkajšieho prekrytého schodiska, ktoré je osadené k južnému priečeliu stavby, tak aby nerušilo prevádzku veľkoskladu ovocia a zeleniny. Celý priestor II. nadzemného podlažia slúži rekreačno-regeneračným účelom.

Rekreačnú časť tvoria recepcia, bowling s dvoma bowlingovými dráhami, biliardová miestnosť, fitnes priestor, jedálenská časť a bar s kuchyňou, sprcha, šatne a sociálne zariadenia

Relaxačnú wellness časť tvoria tri sauny: fínska sauna, dve parné, soľná a bylinková, ochladzovacia sprcha, jacuzzi, masážne a relaxačné miestnosti s vyhrievanými lehátkami, zimná záhrada a technické zázemie, časť podstrešného priestoru slúži ako archív. Cena nehnuteľností je v realitnej kancelárií na vyžiadanie.

V prípade záujmu volajte na telefónne číslo 0918 651 600.

Pre lepšiu predstavu o dispozícií a stave tejto nehnuteľnosti si pozrite video prehliadku na našom webe.

Užitková plocha nehnuteľnosti1200 m2
Výmera pozemku1400 m2
Stav objekturekonštrukcia
Konštrukcia stavbyzmiešaná
Ostatnésklad, zimná záhrada, alarm, kuchynka, sauna
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, plynovod, studňa, kanalizácia
Druh parkovaniaverejné parkovanie, vo dvore
Dopravné spojenieZastávka autobusu, Vlaková stanica
Vasiľ Blaha

Vasiľ Blaha

realitný maklér

0918 651 600
blaha@aarealitykosice.sk

Hypotekárna kalkulačka

Tento prepočet je iba orientačný, konkrétne podmienky preberiete so špecialistom priamo na stretnutí, ktoré je bezplatné.

Hodnota nehnuteľnosti
1,-
Mesačná splátka
-
rokov
%
* označené polia sú povinné
Vypočítať