KANCELÁRIE NA PRENÁJOM, JUŽNÁ TRIEDA, KOŠICE - JUH

Kancelárie v rekonštruovanej viacposchodovej budove

KódBV 6591
Druh ponukyPrenájom, Kancelárie
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Juh
UlicaHraničná
Výmera19 m2

Popis

Ponúkame na dlhodobý prenájom kancelárske priestory o výmere 19m2, v rekonštruovanej a udržiavanej administratívnej budove stojacej v samostatnom areáli na Južnej triede, Košice - Juh.

Je to samostatná klimatizovaná kancelária na prvom poschodí s výťahom.

Ostatné kancelárske priestory sú v zateplenej štvorposchodovej budove na prízemí, prvom, druhom, treťom a štvrtom poschodí s osobným výťahom, s vrátnicou 24hod/7dní, kamerovým monitoringom vonkajších priestorov a vestibulu, neobmedzeným parkovaním s dostatočným počtom parkovacích miest, stojanmi na bicykle a poštovou schránkou. Kancelárie sú klimatizované, okná sú otvárateľné plastové s dobrým prestupom denného svetla, teplo je dodávané radiátormi. V priestoroch je štruktúrovaná kabeláž s prípojkami, internet je optický.

Výmery kancelárií sú od 18m2 do 34m2, je ich možné prenajať samostatne, ale niektoré sú priechodné. V prípade vážneho klienta je možné prenajať aj celé poschodie. Udržiavané oddelené toalety sú na každom poschodí. Prenajímateľ je ochotný pomôcť s úpravami priestorov a ich zariadením, s výmenou kobercov, hygienickou maľbou a podobne. K dispozícií je stála údržba priamo v budove.

V cene za služby je zahrnuté upratovanie kancelárií a spoločných priestorov, parkovanie, údržba parkoviska, teplo, elektrina, ktorá je meraná na každom poschodí samostatne, internet. Budova je výborne dostupná MHD z centra mesta, električkou a autobusmi. Spoľahlivý orientačný bod je supermarket potravín Fresh za mostom VSS, v ktorom je k dispozícii bankomat a lekáreň.

+3 fotoMám záujemZavolať
Stav objekturekonštrukcia
VýťahÁno
Konštrukcia stavbyzmiešaná
Ostatnéklimatizácia, internet
Druh parkovaniavo dvore
Dopravné spojenieZastávka autobusu, Zastávka električky
Vasiľ Blaha

Vasiľ Blaha

realitný maklér

0918 651 600
blaha@aarealitykosice.sk