AMBULANCIA, STROJÁRENSKÁ, KOŠICE STARÉ MESTO

Špecializovaná ambulancia pre detských pacientov, odstúpenie

KódRE 6429
Druh ponukyPredaj, Komerčné objekty a priestory
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto - Centrum
UlicaStrojárenská
Výmera50 m2

Popis

     Ste špecialistom v odbore otorinolaryngológia?  Práve teraz máte príležitosť na to, aby ste pacientom s ušnými, nosnými a krčnými chorobami mohli poskytovať zdravotnú starostlivosť vo svojej vlastnej ambulancii.

     V ponuke máme na odstúpenie  vybavenú ORL ambulanciu so zameraním na detských pacientov. Ambulancia sa nachádza na 3. poschodí Medicínskeho centra v Starom meste. Ambulancia má 2 miestnosti, vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a umývadlom, ale najmä vlastné WC. Výhodou je priestranná čakáreň pred ambulanciou s možnosťou vetrania.

     V budove Medicínskeho centra sa nachádzajú aj ďalšie špecializované ambulancie, lekáreň a zdravotnícke potreby. Práve prebieha obnova spoločných priestorov. Po jej ukončení budú tieto priestory vzdušné, presvetlené a moderné.

     Medicínske centrum má bezbariérový prístup. K ambulancii sa dostanete výťahom alebo po schodoch.

     Svoje auto pohodlne odparkujete pri budove Vysokošpecializovaného odborného ústavu geriatrického sv. Lukáša v Košiciach. Zastávka MHD sa nachádza v tesnej blízkosti budovy.

     Vďaka tejto príležitosti môžete ďalej rozvíjať nielen potenciál a osobnosť lekára – špecialistu, ale udržiavať si dobrú náladu a nadšenie pre svoju prácu. Dôvera malých pacientov v lekára, ktorý im pomôže a zbaví ich bolesti je obrovská. Ako detský špecialista budete so svojimi pacientmi doslova v priateľskom vzťahu, lebo práca s detským pacientom je iná, výnimočná.

     Neodkladajte svoje rozhodnutie pracovať vo vlastnej ambulancii na neskôr. Využite túto jedinečnú ponuku a rozbehnite si vlastnú prax.

+7 fotoMám záujemZavolať
Užitková plocha nehnuteľnosti50 m2
Stav objektučiastočná rekonštrukcia
Počet miestností2 ks
Konštrukcia stavbytehlová
Ostatnébezbariérový prístup
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, vodovod, kanalizácia
Druh parkovaniaverejné parkovanie
Počet kancelárií­2 ks
Dopravné spojenieZastávka autobusu, Zastávka električky
Emília Reich

Emília Reich

office manager

0918 18 55 18
reich@aarealitykosice.sk

Hypotekárna kalkulačka

Tento prepočet je iba orientačný, konkrétne podmienky preberiete so špecialistom priamo na stretnutí, ktoré je bezplatné.

Hodnota nehnuteľnosti
0,-
Mesačná splátka
-
rokov
%
* označené polia sú povinné
Vypočítať