PONUKA NEHNUTEĽNOSTÍ
Ponúkam nehnuteľnosťHľadám nehnuteľnosť
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / RODINNÝ DOM, ČIŽATICE

RODINNÝ DOM, ČIŽATICE

Dom s veľkým pozemkom

Dom s veľkým pozemkom
98 000,-
výmera pozemku 3850 m2
KódBV 5791
Druh ponukyPredaj, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice - okolie, Čižatice
Výmera pozemku3850 m2
Počet izieb4
Užitková plocha nehnuteľnosti110 m2
Počet kuchýň1
Stav objektupôvodný stav
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbyzmiešaná
Typ strechysedlová
Oknáplastové
Ostatnéšpajza, sklad
Typ pozemkumierny svah
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, vodovod, plynovod, studňa, žumpa
Spôsob kúrenialokálne
Polohapri lese
Počet kúpeľní­1
Počet WC1

     Ponúkame na predaj štvorizbový rodinný dom v Čižaticiach s veľkým pozemkom o výmere 3850 m2. Rodinný dom bol postavený začiatkom sedemdesiatich rokov. Murivo je kváder tehla, sokle sú z kameňa. Dom je napojený na inžinierske siete: elektrina, plyn a vodovod. Na pozemku je vlastná studňa, odpadové vody sú zvedené do žumpy. Za domom je stará hospodárska prístavba a na záhrade je drevená stodola. Pozemok je v prednej časti veľmi mierne a v zadnej časti viacej svahovitý. Teplo je v prízemí zabezpečené v dvoch izbách a kuchyni plynovými gamatkami. V kuchyni je aj krbová piecka a plynový kombinovaný sporák. Kuchyňa bola dodatočné pristavaná. V dome sú plastové okná a plastové dvere. Podlahy sú z PVC krytiny a plávajúcich podláh.

     V prízemnej prednej časti domu sa nachádzajú dve priestranné izby, v jednej izbe je kachľová kumulačná pec, ktorá sa nepoužíva, veľká komora bez okien, pôvodne izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Na poschodí sa nachádzajú dve izby v ktorých nie je kúrenie, používajú sa v letnom období. V strednom múre medzi izbami je komínové teleso do ktorého je možné napojiť krbovú piecku alebo vložku. Podkrovie je vysoké, momentálne nevyužité. V prístavbe je pôvodná maštaľ, ktorá sa v súčastnosti používa ako sklad a potrebuje rekonštrukciu stropov.

      Nehnuteľnosť je možné aj vymeniť za 1,5 izbový alebo 2 izbový byt v Košiciach s malým doplatkom. Pre ľudí ktorí uprednostňujú bývanie na vidieku je to vhodná alternatíva. V obci Čižatice vzniká mnoho nových stavieb rodinných domov, je to tiche a pokojné prostredie.

Realitný maklér
Vasiľ

Vasiľ Blaha

realitný maklér

0918 651 600
blaha@aarealitykosice.sk

Kontaktovať makléra Profil makléra REFERENCIE MAKLÉRA

 

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

ZA FÉROVÚ CENU

CHCETE SA STAŤ 

REALITNÝM MAKLÉROM?

HĽADÁME PRE 

KLIENTOV

POSKYTNEME VÁM ZÁLOHU

ZA VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ