RODINNÝ DOM, UL. POŠTOVÁ, ROZHANOVCE, KOŠICE OKOLIE

úžitková plocha 237 m2, 5 izieb, garáž i pivnica

KódMM 6424
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice - okolie, Rozhanovce
výmera pozemku424 m2
Počet izieb5

Popis

   

      V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa na Poštovej ulici v Rozhanovciach, Košice okolie. Táto ulica je slepou ulicou mimo hlavnej cesty no zároveň v srdci obce.

     Obec Rozhanovce je vzdialená iba 6 km od Košíc a svojím občanom poskytuje kompletné občianske vybavenie vrátane základnej i materskej školy, zdravotného strediska, viacerých potravín ako Fresh i Agromilk a večierky, pošty, pizzerie, obchodu so zmiešaným tovarom, stavebninami, záhradníctvom atď.

     Rodinný dom je vhodný pre 4-5 člennú rodinu, pozostáva z 1. podzemného podlažia kde je umiestnená pivnica o výmere 23 m2, 1. nadzemného podlažia pozostávajúceho z dennej časti domu a to obývacej izby o výmere 34 m2, samostatnej kuchyne, zádveria, technickej miestnosti, kúpeľne, samostatného wc a garáže o výmere 25 m2, na 2. nadzemnom podlaží sú dve detské izby, kúpeľňa s wc, priestranný šatník, oddychový kútik (pracovňa) a veľkorysá spálňa, na 4. nadzemnom podlaží je jedna podkrovná izba prístupná cez sklopné schodisko. Celková úžitková plocha domu je 237 m2. Pozemok má výmeru 424 m2 z toho 149 m2 tvoria zastavané plochy. V roku 2015 bola kolaudovaná prístavba pozostávajúca s nadstavby garáže a spálne.

    Konštrukcia domu je z tehál Porotherm 38 - 44 cm, strecha je sedlová krytina je značky Bramag. Kúrenie v dome zabezpečuje plynový kotol značky Viessmann so zásobníkom na teplú vodu, na prízemí je podlahové kúrenie na poschodí je kombinácia podlahového kúrenia a radiátorov. Okná na prízemí i vstupné dvere v dome sú plastové, strešné okná sú značky Velux inštalované v roku 2020. V roku 2020 bola v dome inštalovaná klimatizácia a to v spálni. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, taktiež disponuje pevnou linkou, internetom i satelitnou televíziou z motorizovanou parabolou na príjem signálu čo umožní použitie viacerých družíc. Samozrejmosťou je dvojzónový alarm. Vstup na pozemok je zabezpečený malou vstupnou bránkou i posuvnou elektrickou bránou pre vjazd autom.

   V obývacej izbe je televízna stena pred sadená zvukovo izolačnými modulmi, taktiež je tu umiestnený krb z nádhernou prednou stranou krbovej vložky zo zliatiny mosadze a jedálenská časť.

    Hlavná časť skvelo udržiavanej záhrady je orientovaná na západ. V tejto časti záhrady je umiestený záhradný gril a taktiež priestranná krytá terasa, ktorá je prístupná aj z obývacej izby. V záhrade sú okrasné i úžitkové stromčeky, celkovo záhrada pôsobí príjemným dojmom.

    Ak Vás táto ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať telefonicky na čísle 0918689846.

Marek Mati, Váš osobný realitný maklér.

Pre lepšiu predstavu o dispozícií a stave tejto nehnuteľnosti si pozrite video prehliadku na našom webe.

Užitková plocha nehnuteľnosti237 m2
Výmera pozemku424 m2
Počet kuchýň1
Stav objekturekonštrukcia
Konštrukcia stavbytehlová
Typ strechysedlová
TerasaÁno
Oknáplastové, eurookná
Ostatnépivnica, krb, šatník, alarm, internet
Druh pozemkuna bývanie
Typ pozemkurovina
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, vodovod, plynovod, kanalizácia
Druh parkovaniagaráž, vo dvore
Polohaslepá ulica
Počet kúpeľní­2
Počet WC2
Obchodná zónaPotraviny, Obchodné centrum, Lekáreň
Dopravné spojenieZastávka autobusu
Verejné inštitúcieMaterská škola, Základná škola, Zdravotné stredisko, Kostol
Marek Mati

Marek Mati

výkonný riaditeľ

0918 689 846
mati@aarealitykosice.sk