REZERVOVANÝ - RODINNÝ DOM, TURŇA NAD BODVOU

Pôvodný stav, trojizbový

KódBV 6290
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice - okolie, Turňa nad Bodvou
Výmera824 m2
Počet izieb3

Popis

     REZERVOVANÝ. Ponúkame na predaj trojizbový rodinný dom (chalupu) v Turni nad Bodvou. Dom sa nachádza v tichej lokalite s bezproblémovými  susedmi. Nachádza sa na pozemku o výmere 824m2. Je napojený na elektrinu, vodovod, odpad je do žumpy, kanalizačna prípojka je pred domom ale je ju potrebné napojiť na odpad, plynová prípojka je realizovaná, odber plynu je odhlásený. 

    V dome sa nachádzajú tri priestranné izby, kuchyňa, komora, priestranná chodba a veľká kúpeľňa s WC. Cez pavlač je vstup do vonkajšej komory s výstupom do podkrovia. Úžitková výmera nadzemného podlažia je 172,83m2. Podkrovie je priestranné s možnosťou prestavby na obytné priestory. V dome je ústredné kúrenie, nové radiátory, bez kotla ústredného kúrenia. TÚV zabezpečuje elektrický bojler. 

    Dom je z časti podpivničený, sú to dve miestnosti, jedna bola kotolňa a druhá slúžila ako sklad paliva. V minulosti bol inštalovaný kotol na tuhé palivo. Komín je vložkovaný. V dome je aj druhý komín, ktorý by bolo možné využiť v prípade alternatívneho kúrenia, krbovej piecky alebo vložky.

     Na pozemku je vlastná studňa, hospodárska prístavba so suchým WC, komorou a chlievom o výmere 35,75m2, dvojgaráž o výmere 46,20m2.  

     V okolí Turni nad Bodvou sa nachádzajú zaujímavé turistické lokality: Zádielska tiesňava, Turniansky hrad, Kojšovská hoľa, Hájske vodopády, socha anjela v Háji, Jasovská jaskyňa, priehrada pod Bukovcom alebo letné kúpalisko v Moldave nad Bodvou.

Pre lepšiu predstavu o dispozícií a stave tejto nehnuteľnosti si pozrite video prehliadku na našom webe.

Užitková plocha nehnuteľnosti172 m2
Výmera pozemku824 m2
Počet kuchýň1
Stav objektupôvodný stav
Vlastníctvoosobné vlastníctvo
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbyzmiešaná
Typ strechysedlová
Oknápôvodné
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, vodovod, plynovod, studňa, kanalizácia, žumpa
Druh parkovaniagaráž
Spôsob kúreniaústredné
El. napätie230 V, 400 V
Počet kúpeľní­1
Počet WC1
Obchodná zónaPotraviny, Lekáreň
Dopravné spojenieZastávka autobusu
Verejné inštitúcieMaterská škola, Zdravotné stredisko, Kostol
Vasiľ Blaha

Vasiľ Blaha

realitný maklér

0918 651 600
blaha@aarealitykosice.sk