RODINNÝ DOM, KOŠICE - KOŠICKÁ NOVÁ VES

Rodinný dom v pôvodnom stave

KódBV 6586
Druh ponukyPredaj, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice III, Košická Nová Ves
výmera pozemku983 m2
Počet izieb5

Popis

      Ponúkame na predaj päťizbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v Košickej Novej Vsi, Košice III. Celková výmera pozemku je 983m2 z toho 650m2 je vysporiadaných. Pozemky pod stavbami sú z časti vysporiadané. Na ostatných parcelách na záhrade je spoluvlastnícky podiel vo vlastníctve.

      Inžinierske siete sú kompletne napojené na obecnú vodu, kanalizáciu, plyn a elektrinu. Dom je prízemný s podpivničením, konštrukcia stavby je zmiešaná, strecha je z eternitu, okná sú plastové, vnútorné a vonkajšie dvere sú drevené pôvodné. Stavba je v pôvodnom stave s drobnými úpravami, ústredné kúrenie, je odstavené, ale je plne funkčné a dokáže v krátkom čase zabezpečiť príjemné teplo.  Inštalovaný je plynový kotol, ktorý bol vymenený a málo používaný, v teplovodnom systéme a v radiátoroch je fridex, teplú úžitkovú vodu zabezpečuje prietokový plynový ohrievač.  

      Dispozícia: na prízemí sú štyri izby, priestranná jedáleň, obývačka a dve spálne, menšia kuchyňa s komorou, kúpeľňa spolu s WC, chodba, a druhá komora. V zadnej časti je hospodárska miestnosť - sklad. Odhadovaná úžitková plocha je 260m2, z toho obytná plocha v dome je 170m2, pivnica 40m2, prístavba 50m2. Vedľa vo dvore stojí samostatná prístavba, letná kuchyňa s dvomi jmiestnosťami, garáž s elektrickou bránou a prístrešok na voľné parkovanie vo dvore. V záhrade je prístrešok na posedenie alebo odkladanie náradia a materiálov. 

      Na záhrade sú ovocné stromy a okrasné kríky. Lokalite je tichá, mimo hlavného dopravného ťahu. V prípade záujmu volajte na tel.: 0918651600.

Pre lepšiu predstavu o dispozícií a stave tejto nehnuteľnosti si pozrite video prehliadku na našom webe.

+25 fotoMám záujemZavolať
Užitková plocha nehnuteľnosti260 m2
Výmera pozemku983 m2
Počet kuchýň1
Stav objektupôvodný stav
Vlastníctvoosobné vlastníctvo
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbyzmiešaná
Typ strechysedlová
Oknáplastové
Ostatnépivnica, sklad
ZariadenieÁno
Typ pozemkumierny svah
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, vodovod, plynovod, kanalizácia
Druh parkovaniagaráž
Spôsob kúreniaústredné
El. napätie230 V
Obchodná zónaPotraviny
Dopravné spojenieZastávka autobusu
Vasiľ Blaha

Vasiľ Blaha

realitný maklér

0918 651 600
blaha@aarealitykosice.sk

Hypotekárna kalkulačka

Tento prepočet je iba orientačný, konkrétne podmienky preberiete so špecialistom priamo na stretnutí, ktoré je bezplatné.

Hodnota nehnuteľnosti
120 000,-
Mesačná splátka
446,77
rokov
%
* označené polia sú povinné
Vypočítať