NOVOSTAVBA RADOVÉHO RODINNÉHO DOMU A4, STARÁ SPIŠSKÁ CESTA, KOŠICE SEVER

úžitková plocha 210 m², inteligentné technológie, tepelné čerpadlo Stiebel Eltron, zabezpečovací a kamerový systém Jablotron

KódMM 6025
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom, Novostavby
LokalitaKošický kraj, Košice I, Sever + Podhradová
Výmera133,5 m2
Počet izieb4

Popis

NOVOSTAVBA RADOVÝCH RODINNÝCH DOMOV A2, A3, A4, A5, A6 STARÁ SPIŠSKÁ CESTA, KOŠICE SEVER

 

     Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu A4 v stave holodomu nachádzajúceho sa v severnej časti mesta Košice, na ulici Stará spišská cesta. Táto novostavba pozostáva zo štyroch podlaží. Úžitková plocha domu je 210 m² z čoho 125 m² tvorí obytnú plochu.

Na 1. PP sa nachádza priestranné zádverie, technická miestnosť, sklad a súčasťou tohto podlažia sú dve kryté parkovacie státia.

Na 1. NP sa nachádza denná časť domu pozostávajúca z obývacej miestnosti prepojenej  s jedálňou a kuchyňou. na tomto podlaží je i kúpeľňa a samostatné wc. Z kuchyne je priami výstup na terasu, ktorá je súčasťou pozemku patriaceho k domu. Veľkosť terasy je rovnaká u všetkých domov. Rôzna je veľkosť zelenej plochy pre jednotlivé domy v závislosti od tvaru pozemku. Záhrada domu je prístupná dvoma spôsobmi a to cez kuchyňu i cez vonkajšie schodisko.

Na 2. NP sa nachádza nočná časť domu pozostávajúca z dvoch spální, pracovne a kúpeľne s wc.

Na 3. NP sa nachádza oddychová časť domu tvorená plne funkčnou strešnou terasou s výhľadom na mesto.

     Všetky podlažia sú prepojené integrovaným schodišťom, ktoré je vo finálnom prevedení vrátane zábradlia v cene holodomu.

     Tento projekt je plne inteligentnou stavbou nabitou technológiami, ktorej parametre vyhovejú i požiadavkám náročnejšej klientely.

     Každý dom je plne inteligentný s ovládaním pomocou mobilnej aplikácie. Aplikácia bola navrhnutá špeciálne pre tento projekt. Súčasťou inteligencie je kamerový a bezpečnostný zabezpečovací systém. Zn. Jablotron. Kúrenie je podlahové teplovodné  s reguláciou teploty v jednotlivých miestnostiach pomocou inteligentnej aplikácie. Tepelné čerpadlo je zn. Stiebel Eltron so zásobníkom TÚV. Vonkajšia jednotka je umiestená na streche domu vnútorná s integrovaným zásobníkom TÚV v technickej miestnosti na 1PP. Chladenie - domy 1 a 2 sú kompletne vybavené klimatizačnými jednotkami Daikin domy 3 až 6 disponujú predprípravou pre inštaláciu klimatizačných jednotiek. Odvetranie varnej dosky je riešené samostatným vzduchotechnickým potrubím s odťahovým ventilátorom cez tlmič hluku na strechu domu. Okná a vstupné dvere sú hliníkové s trojsklom. Farba antracit. Všetky okná majú exteriérové hliníkové  žalúzie ovladané  inteligenciou. Vybrané vetracie okná sú otvárané servomechanizmom. Interiérové dvere sú navrhnuté systémom podlaha - strop so zabudovanými skrytými hliníkovými zárubňami zn. Eclisse v cene holodomu.

Vo všetkých domoch je zavedený internet Antik, satelitný a dátový rozvod vo všetkých izbách. Pomocou aplikácie je možné nastaviť i trasovanie osvetlenia.

   Fotogaléria je zhotovená z radového domu A1, ktorý je kompletne dokončený.

Lokalita, v ktorej sa novostavba nachádza je pokojná tichá časť mesta s vynikajúcou dopravnou dostupnosťou do centra i mimo mesto.

V prípade záujmu o bližšie informácie prípadne obhliadku ma kontaktujte "VÝHRADNE TELEFONICKY" na čísle 0918 689 846. K nahliadnutiu sú k dispozícii pôdorysy podlaží s definíciou výmery jednotlivých miestností.

Pre lepšiu predstavu o dispozícií a stave tejto nehnuteľnosti si pozrite video prehliadku na našom webe.

Užitková plocha nehnuteľnosti210 m2
Výmera pozemku133,5 m2
Počet kuchýň1
Stav objektunovostavba
Loggia/BalkónBalkón
Počet lóggií/balkónov1
Typ domuradová zástavba
Typ strechyplochá
Druh pozemkuna bývanie
Typ pozemkurovina
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, vodovod, kanalizácia
Druh parkovaniavyhradené parkovanie
Počet kúpeľní­2
Počet WC2
Počet parkovací­ch miest2
Energetický certifikátA
Marek Mati

Marek Mati

výkonný riaditeľ

0918 689 846
mati@aarealitykosice.sk