REZERVOVANÝ RODINNÝ DOM KECEROVSKÝ LIPOVEC, KOŠICE OKOLIE

v pôvodnom stave

KódRE 6128
Druh ponukyPredaj, Gazdovský dom
LokalitaKošický kraj, Košice - okolie, Kecerovský Lipovec
Výmera4358 m2
Počet izieb3

Popis

     Ponúkame na predaj rodinný dom v obci KECEROVSKÝ LIPOVEC, okres Košice - okolie, vzdialený cca 27 km od Košíc, podľa toho, ktorou cestou tam pôjdete.

      Dom je postavený z tehál a kvádra, má sedlovú strechu z eternitu a je napojený na elektrickú prípojku, má vlastnú studňu. Kúrenie je ústredné – kotol na drevo a v izbách sú liatinové radiátory.

     Pozemok je o výmere 4.358 m2, na vyvýšenom poschodí je kuchyňa a dve izby, kúpeľňa, veranda, v pivničnej časti je kuchynka a izba. Na poschodí je aj kachľová pec na drevo. WC je suché. Dom je v pôvodnom stave a je potrebné do neho trochu investovať, je vhodný na celoročné bývanie, alebo na chatu. V dome sú pôvodné drevené okná, dyle  a v pivničnej časti je podlaha z betónu. Pod sedlovou strechou je povala, ktorá sa po úprave dá využívať aj ako ďalší obytný priestor, vstup na ňu je momentálne z bočnej strany domu. V zadnej časti domu je garáž a priestor, ktorý slúžil ako chliev.

     K domu prislúcha šopa, pod ktorou je pivnica a hospodárska budova. Na záhrade sa nachádzajú ovocné stromy, ako slivky, hrušky, jablone, orechy. Pozemok je oplotený.

      Momentálne v dome nikto nebýva, je prázdny. Prístup k domu je po asfaltovej ceste, je situovaný v bočnej uličke obce, medzi domami.

     Kecerovský Lipovec je malá tichá dedinka, obkolesená Slanskými Vrchmi, kde sú možné prechádzky, turistika, zber húb a relax.

     V prípade vážneho záujmu volajte na tel.: 0918 18 55 18.

+11 fotoMám záujemZavolať
Výmera pozemku4358 m2
Počet kuchýň1
Stav objektupôvodný stav
Vlastníctvoosobné vlastníctvo
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbytehlová, kvádrová
Typ strechysedlová
Oknápôvodné
Ostatnépivnica
ZariadenieNie
Druh pozemkuna bývanie, záhrada
Typ pozemkurovina
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, studňa
Druh parkovaniavo dvore
Spôsob kúreniaústredné
Polohaslepá ulica
Počet kúpeľní­1
Emília Reich

Emília Reich

office manager

0918 18 55 18
info@aarealitykosice.sk