CHATA PRI RUŽÍNE, MARGECANY, OBLASŤ KOZINEC

cca 110 m2 podlahovej plochy, 3 podlažia, žumpa 5 m3, nové ele. rozvody

KódMM 6464
Druh ponukyPredaj, Chaty a chalupy
LokalitaKošický kraj, Gelnica, Margecany
Výmera169 m2
Počet izieb4

Popis

   V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj rekreačnú chatu, ktorá je situovaná v chatovej oblasti Rolova Huta – Kozinec,  v katastri obce Margecany, v okrese Gelnica. Lokalita je autom dostupná celoročne a prístupová cesta je udržiavaná. Pre peších návštevníkov je k dispozícii vlaková stanica vzdialená iba 1,2 km. Cesta autom z Košíc Vám zaberie cca 35 minút. V chatovej osade je viacero celoročne užívaných nehnuteľností pričom sú monitorované kamerovými systémami. Podľa vyjadrenia miestnych je táto lokalita bezpečná a ponúka športové vyžitie či už na vode alebo v okolitom lese. Z vlastnej skúsenosti ju môžem len a len odporučiť keďže každoročne navštevujem túto oblasť.

   Samotná chata i neďaleká pláž  sú orientované na Juh. Pláž je priestranná s pozvoľným vstupom do vody. Na pláži je v sezónnej prevádzke i bufet.  V chate TU Košice situovanej priamo na pláži je možné si zapožičať kajak prípadne sa na vlastnom plavidle poľahky doplavíte či už na skalnatý Ostrov lásky, alebo Malý ostrov vyrastajúci z tmavých hlbín priehrady. Táto lokalita je obklopená množstvom tajomných zákutí a vodných zátok, ktoré čakajú na Vaše objavovanie.

Chata pozostáva z troch podlaží a to 1. nadzemného podlažia, 2. nadzemného podlažia a obytného podkrovia. 1. NP i 2. NP disponujú samostatnými vstupmi a sú vzájomne prepojené vnútorným schodiskom.

Na 1. NP nájdete priestrannú obývaciu izbu, kúpeľňu s WC a technickú miestnosť, v ktorej je osadený elektrický bojler a vodáreň. Vykurovanie zabezpečuje murovaný krb.

Na 2. NP sa nachádza kuchynský kút, jedálenská časť a obývacia izba. Vykurovanie zabezpečuje kozubová pec.

V podkroví sú dve samostatné izby so štyrmi lôžkami.

     Elektrické rozvody sú nové, v roku 2021 prebehla rekonštrukcia kúpeľne i WC.  Vodu zabezpečuje nová vodáreň napojená na vŕtanú studňu o hĺbke 20 metrov. Odpad je zvedený do betónovej žumpy o objeme 5 m3.

Strecha je sedlová, krytina strechy je z asfaltových šindľov a oplechovanie i dažďové zvody sú z pozinkovaných plechov. Chata je v udržiavanom stave. V severozápadnej časti chaty je prístavba so samostatným vstupom slúžiaca ako náraďovňa. Pozemok v okolí chaty je možné dokúpiť od obce Margecany. Prístup k chate je samostatný. Signál internetového pripojenia je v danej lokalite vyhovujúci (4G).

Pred vstupom do chatovej oblasti sú umiestnené kontajnery pre komunálny odpad, ktoré sú pravidelne vynášané.

   V prípade, že Vás táto ponuka zaujala poprosím o kontaktovanie výhradne telefonicky na čísle 0918 689 846.

Pre lepšiu predstavu o dispozícií a stave tejto nehnuteľnosti si pozrite video prehliadku na našom webe.

Užitková plocha nehnuteľnosti110 m2
Výmera pozemku169 m2
Stav objekturekonštrukcia
Typ strechysedlová
Typ pozemkurovina
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, studňa, žumpa
Polohapri vode, pri lese
Využitieceloročná
El. napätie230 V
Počet kúpeľní­1
Počet WC1
Počet parkovací­ch miest3
Marek Mati

Marek Mati

výkonný riaditeľ

0918 689 846
mati@aarealitykosice.sk