PONUKA NEHNUTEĽNOSTÍ
Ponúkam nehnuteľnosťHľadám nehnuteľnosť
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 2 izbový / 2 IZBOVÝ BYT TYP A 3.3, NOVOSTAVBA, GALAKTICKÁ, KOŠICE NAD JAZEROM

2 IZBOVÝ BYT TYP A 3.3, NOVOSTAVBA, GALAKTICKÁ, KOŠICE NAD JAZEROM

podlahová plocha bytu 60,80 m², loggia 13,90 m²

Dobrá lokalita
podlahová plocha bytu 60,80 m², loggia 13,90 m²
97 760,-
60,8 m2
KódMM 5905
Druh ponukyPredaj, Byty, 2 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Nad Jazerom
UlicaGalaktická
Výmera60,8 m2

Ponúkame na predaj 2 izbový byt TYP A 3.3 situovaný na 3. nadzemnom podlaží bytového domu umiestneného v novostavbe REZIDENCIA LAGO.

Byt pozostáva zo zádveria, samostatného wc, kúpeľne, spálne, obývacej izby prepojenej s jedálenským kútom a kuchyňou a priestrannej loggie, ktorej rozloha je 13.9  m².

Bytový dom je momentálne v štádiu výstavby, kde termín odovzdania skolaudovaných bytových jednotiek je stanovený na dátum do 31.12.2020. Samotná kolaudácia je stanovéná na mesiac november roku 2020.

    Sedempodlažný objekt pozostáva spolu z 50 bytových jednotiek a polyfunkcie. V objekte sa na prízemí nachádza garáž so 46 parkovacími miestami. Potreby statickej dopravy sú doplnené aj 26 exteriérovými parkovacími miestami.
     Byty zaujmú nadštandardnou výmerou a ku každému bytu bude na príslušnom poschodí bytového domu na výber praktický skladovací priestor. K  dvoj izbovému bytu je možné dokúpiť jedno parkovacie miesto a to vo výmerách 13 alebo 16 m². 

    Výhodami tohto projektu sú:

  • blízka dostupnosť všetkých služieb spojených s bývaním (obchodné centrá, pošta, poliklinika, školy, škôlky, rekreačné využitie neďalekého jazera, športoviská v priamom susedstve Rezidenicie LAGO)
  • uzatvorený areál s možnosťou parkovania priamo pri bytovom dome
  • dobré dopravné napojenie (plánovaná výstavba R2, rozšírenie Slaneckej cesty na štvorprúdovú cestu)
  • byty na vyšších poschodiach s unikátnym výhľadom na blízke jazero a Hornád

V prípade záujmu je možné byt dovybaviť smart technológiou, ktorá sa postará o vaše pohodlie, komfort, úsporu peňazí ale aj času. Všetko dokážete mať dokonale pod kontrolou a prehľadne kdekoľvek ste. Svoje príkazy a všetky informácie máte prístupne pomocou užívateľského rozhrania.

Sídlisko Nad Jazerom je zaujímavou mestskou časťou, ktorá ponúka svojim obyvateľom a ostatným návštevníkom oblasť rekreačnej lokality (RL) Jazero . Patrí k nej i vodná plocha, ak má voda dobrú kvalitu, dá sa v nej kúpať. Areál poskytuje tiež  možnosť opaľovať sa,  využiť vodný  lyžiarsky vlek,  bicyklovať sa, korčuľovať sa na kolieskových korčuliach, prechádzať sa v lesoparku a na hrádzi. K dispozícií sú dve multifunkčné ihriská: detské a volejbalové. Pre návštevníkov je  počas leta v RL Jazero otvorených niekoľko zariadení s občerstvením. Za zmienku istotne stojí aj cyklotrasa vedúca priamo do centra mesta i jej ďalší rozvoj v smere na Slanské vrchy.  

V prípade záujmu o bližšie informácie ma kontaktujte telefonicky na čísle 0918 689 846. 

Realitný maklér
Marek

Marek Mati

výkonný riaditeľ

0918 689 846
mati@aarealitykosice.sk

Kontaktovať makléra Profil makléra REFERENCIE MAKLÉRA

 

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

ZA FÉROVÚ CENU

CHCETE SA STAŤ 

REALITNÝM MAKLÉROM?

HĽADÁME PRE 

KLIENTOV

POSKYTNEME VÁM ZÁLOHU

ZA VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ