PONUKA NEHNUTEĽNOSTÍ
Ponúkam nehnuteľnosťHľadám nehnuteľnosť
Úvod / O spoločnosti / Kariéra

Kariéra

Hľadáme realitných maklérov, maklérky.

Ste ambiciózny, flexibilný, komunikatívny, máte obchodný talent, vlastníte auto, živnostenský list a  zvládate vysoké pracovné nasadenie? Tak neváhajte a  pridajte sa k  nám. Hľadáme realitných maklérov, maklérky s nástupom ihneď.

Náplň práce realitného makléra

  • aktívne vyhľadávanie nehnuteľností,
  • pružné reagovanie na požiadavky klientov,
  • zabezpečovanie poradenstva pre klientov,
  • obhliadky nehnuteľností,
  • aktívne sprostredkovanie predaja a  prenájmu nehnuteľností podľa požiadaviek klienta,
  • zabezpečenie podkladov pri prevode nehnuteľností,
  • práca s  databázou nehnuteľností a  klientov,
  • komunikácia s  rôznymi inštitúciami, ako napr. s katastrálnymi úradmi, bankami, exekútormi, elektrárňami, SPP a  pod.

Požiadavky

  • chuť pracovať,
  • obchodný talent,
  • príjemné seriózne vystupovanie,
  • stredoškolské vzdelanie s  maturitou,
  • vodičský preukaz skupiny B,
  • počítačové znalosti: Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook,
  • znalosť cudzieho jazyka výhodou,
  • flexibilita (aj časová),
  • komunikatívnosť,
  • aktívny a  pozitívny prístup k  práci,
  • samostatnosť,
  • zodpovednosť,
  • kreativita,
  • lojalita k firme.

Ponúkame

  • zázemie a  podpora silnej spoločnosti,
  • prácu v  mladom a  priateľskom kolektíve,
  • príjemné prostredie,
  • technické zázemie kancelárie,
  • motivačné odmeňovanie,
  • variabilný pracovný čas,
  • firemné akcie.

V prípade, že ste sa rozhodli pre prácu realitného makléra (maklérky), Vašu žiadosť, životopis, súhlas so spracovaním osobných údajov a fotografiu nám doneste osobne, alebo zašlite mailom na info@aarealitykosice.sk. Pre bližšie informácie nás kontaktujte na tel. č. 0918 18 55 18. Tešíme sa na Vás.

Náš TIP
Dobrá lokalita
POZEMOK KOŠICE KRÁSNA NAD HORNÁDOM

Predaj, Záhrady, Košice IV, Krásna

2000 m2

72 eur/m2, 2000 m2, inžinierske siete na pozemku

72,- / m2
Ihneď voľný
Znížená cena
RODINNÝ DOM, POHOSTINSTVO TRÓJA, KOŠICE TERASA

Predaj, Reštaurácie, Košice II, Košice Západ - Terasa

255 m2, Ružová

Dom na podnikanie

135 000,-
Ihneď voľný
REŠTAURÁCIA, KOŠICE STARÉ MESTO

Prenájom, Reštaurácie, Košice I, Staré Mesto - Centrum

184,5 m2, Hviezdoslavova

8,- / m2/mesiac
Iba u nás
MALÁ IDA STAVEBNÝ POZEMOK Č. 10 S VÝSTAVBOU BUNGALOVU PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Predaj, Novostavby, Košice - okolie, Malá Ida

MALÁ IDA STAVEBNÝ POZEMOK Č. 10 S VÝSTAVBOU...

753 m2

výmera pozemku 753 m2

dohodou
ROZOSTAVANÁ STAVBA, KOŠICE SEVER

Predaj, Chaty, Košice I, Sever + Podhradová

4 izbový, výmera pozemku 731 m2

pekný slnečný pozemok

105 000,-

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

ZA FÉROVÚ CENU

CHCETE SA STAŤ

REALITNÝM MAKLÉROM?

HĽADÁME PRE

KLIENTOV

POSKYTNEME VÁM ZÁLOHU

ZA VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Vyhraj auto s AA REALITY Košice